Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. příběh - Gerold

Bylo nebylo. Vznikl další travian server s názvem 2, 9. věk věků. Říká se, že zde na serveru se sešla opravdová elita hráčů, kteří ještě hrají.

Server je již v pokročilé bázy hry a zbraně se nachvíli uklidnili a byl prostor pro politiku a diplomacii. Celý server v očekávání si šuškal a vyzvídal, ukázali se konečné názory, zjistili se přátelé, spojenci a všude se vše utužilo.

V mém království pod vládce zzZc0sbie s guvernérem Merlinem jsme měli pár roztržek, avšak jinak vojáci měli volných pár dní. Někteří mi nahlásili dovolenou a vyrazili se svými ženami a dětmi k rybníkům na ryby nebo na vandr. Procestovali téměř celou severní část světa. Většina se již vrátila až na jednoho. Náš nejurputnější vojenský generál Gerald. S velkým očekáváním čekáme, zda se vrátí do našich řad. Při posledních zprávách obyvatel světa bylo zjištěno našimi špehy, že se vydal do vysokých hor na severu, o kterých je známo, že jsou velice zákeřné a nebezpečné. Žijí tam prý nezmapované bytosti a krvelačný bestie.

Dnes ráno za mnou přišel velitel oddílu Equites Ceasaris, že by rád vzal skupinu svých mužů a vyrazil hledat našeho Geralda. Svolil jsem, aby vzal 30 svých nejlepších můžů a vyrazili.

Už je večer a stále nemáme žádné zprávy. Budeme doufat, že brzy nějaké zprávy se oběví a všichni se vrátí k nám do našich řaď a pomohou nám v boji proti nepřítelům.

 

S pozdravem,

guvernér Merlin

 

PS: příběh bude mít pokračování..